Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Сокиринецька громада» (код ЄДРПОУ: 41079632) був реорганізований і увійшов до складу Лука-Мелешківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сокиринецька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Лука-Мелешківської громади

ДРУЖНА СІМ’Я – СИЛЬНА УКРАЇНА!

ДРУЖНА СІМ’Я – СИЛЬНА УКРАЇНА!

       8 грудня в КЗ «Хижинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» за ініціативи вчителів фізичного виховання Матюх Г.Д, Сметани І.В., Притули М.Б. та підтримки голови громади, відділу освіти та місцевих підприємців, відбувся спортивний захід «Дружна сім’я- сильна Україна!». В заході, який вперше проведено самостійно навчальними закладами громади, прийняли участь сім’ї з села Сокиринець та Хижинець, чиї діти навчаються в початкових класах.

      Усі учасники змагань отримали цінні подарунки, які надало фермерське господарство «Господар-С», та море позитивних емоцій і незабутніх вражень.

    Відділ освіти Хижинецької сільської ради щиро дякує усім організаторам заходу: голові сільської ради Мельничук Л.Д., голові фермерського господарства Коров’ячуку О.М., депутату Цьомику Р.В..

  Особлива вдячність нашим батькам, які долучилися та підтримали своїх діток та вчителів фізкультури, а також директору КЗ «Хижинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» Ільченко Л.В. за гостинний прийом усіх учасників свята!!!

 

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано