Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Сокиринецька громада» (код ЄДРПОУ: 41079632) був реорганізований і увійшов до складу Лука-Мелешківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сокиринецька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Лука-Мелешківської громади

Голова громади

    Мельничук Лариса Дмитрівна – сільський голова Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.

    Народилася 8 серпня 1970 року в селі Сокиринці Вінницького району в сім’ї селянина. Батько – Косий Дмитро Костянтинович, 1939 року народження, мати – Коса Ганна Савівна, 1945 року народження.

    В 1977 році пішла в Сокиринецьку восьмирічну школу, яку закінчила в 1985 році. Середню освіту отримала в Хижинецькій середній школі, яку закінчила в 1987 році, в цьому ж році вступила до Вінницького кооперативного технікуму на факультет товарознавство продовольчих та промислових товарів, який закінчила в червні 1990 року. Вищу освіту отримала у Вінницькому коопиративному інституті за фахом маркетинг. Після закінчення технікуму була обрана на посаду секретаря Сокиринецької сільської ради народних депутатів. 

   В жовтні 2010 року на чергових виборах була обрана сільським головою Сокиринецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

      11 грудня 2016 року обрано сільським головою Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 

                                                                                          З повагою,

                                                                   Сільський голова      Лариса Мельничук


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано