Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Сокиринецька громада» (код ЄДРПОУ: 41079632) був реорганізований і увійшов до складу Лука-Мелешківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сокиринецька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Лука-Мелешківської громади

Монетизація житлових субсидій

Дата: 19.02.2019 15:45
Кількість переглядів: 114

Монетизація житлових субсидій

 

З 1 березня 2019 року за рішенням Уряду  субсидії на оплату житлово-комунальних послуг,  які були призначені громадянам за зверненнями до грудня 2018 року будуть надаватись у готівковій формі, тобто виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам.

Пенсіонерам субсидія за лютий 2019 року надійде разом із пенсією за березень на їх пенсійні рахунки у банку, або буде виплачена через відділення Укрпошти.

Іншим громадянам, які не є отримувачами пенсій, кошти надійдуть у вигляді переказу до Ощадбанку. Після 12 березня одержувач субсидії із паспортом та ідентифікаційним номером зможе отримати належні йому кошти у будь-якому відділенні Ощадбанку, а також відкрити рахунок на який субсидія надходитиме у подальшому.

Громадянам, які звертались із заявою про призначення житлової субсидії з січня 2019 року, субсидія буде перераховуватись на особисті рахунки в Ощадбанку, який буде перераховувати кошти на рахунки комунальних підприємств та інформувати субсидіантів смс-повідомленням про суми коштів, які потрібно доплатити кожному комунальному підприємству.

По закінченню опалювального сезону залишок коштів, у разі наявності, буде перерахований на поточний рахунок заявника в Ощадбанку. Про відкриття рахунку та надходження на нього коштів одержувачам субсидії буде надіслано смс-повідомлення. Ці кошти можна буде використовувати на будь-які потреби.

 


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування