Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Сокиринецька громада» (код ЄДРПОУ: 41079632) був реорганізований і увійшов до складу Лука-Мелешківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сокиринецька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Лука-Мелешківської громади

05 серпня 2017 рік річниця Сокиринецької об'єднаної територіальної громади.

     «Пахне рідне село і цвітінням лугів і роздоллям небес, і піснями гаїв і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село….»

   5 серпня 2017 року в селі Хижинці мешканці Сокиринецької об’єднаної територіальної громади відзначили свято присвячене річниці об’єднання громади. В цей день з’їхалися до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули свою справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село радо зустрічало гостей

    Свято розпочалося із розважальної програми. О 16.00 годині біля приміщення Хижинецького сільського клубу зібралися жителі об’єднаної громади від старого до малого. Діти мали змогу взяти участь в різних конкурсах та іграх. Для їх задоволення були розміщенні дитячі ігрові майданчики, батути.

    Біля Пам’ятника загиблим воїнам, була розміщена виставка майстрів та майстринь об’єднаної громади, тут були  і вишиті рушники, картини, доріжки, коври, вироби з дерева, різноманітна випічка.

     Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з роботами майстрів, а також купити ту чи іншу річ.

     А потім відбувся урочистий концерт. До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян було практично в перше. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан та гостей.

     Із теплими словами до своїх жителів громади звернулась сільський голова Лариса Дмитрівна Мельничук. Вітаючи із святом,Лариса Дмитрівна подякувала тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема тим хто допомагав під час підготовки до святкування. Також побажала громаді розквіту, міцного здоров’я та добробуту і наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і свої можливості.

     В святі приймали участь художні колективи с.Хижинець, Сокиринець, Парпуровець  та Майдану – Чапельського.

   Гостями свята був народний артист України Микола Янченко.

    Окрім концерту гості та жителі громади, могли пригоститися смачногю юшкою. Скуштувати її назбиралося багато охочих.

    Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитися по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного хто завітав цієї погожої днини в Хижинці. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щирою  фінансова підтримка від меценатів і творча від людей.   


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано